Petek Temizliği

ZAMANLA KİR VE PAS TUTMUŞ PETEKLERİNİZ SİZE HER AY FAZLADAN DOĞALGAZ FATURASI ÖDEMENİZE SEBEP OLUYOR!

UYGUN FİYATLARLA PETEKLERİNİZİ TEMİZLETEREK YILLIK 3500 TL'YE VARAN TASARRUF ELDE EDİN.

  • HEMEN ARAYIN 0538 771 15 43

PETEKLERİNİZİ TEMİZLETMEK İSTİYOR MUSUNUZ?

  • HEMEN ARAYIN 0538 771 15 43

NEDEN PETEK TEMİZLİĞİ YAPTIRMALISINIZ?

PETEKLERDE DOLAŞAN ŞEBEKE SUYU ZAMANLA KİREÇ VE TOPRAK ATIKLARI DAHİL BİR ÇOK YABANCI MADDEYİ PETEKLERİNİZDE BİRİKMESİNE YOL AÇAR. BU YABANCI MADDELER SICAK SUYUN PETEK İÇERİSİNDE BÜTÜN NOKTALARA ULAŞMASINI ENGELLER VE KOMBİNİZİN ELEKTRİK HARCAYARAK ISITTIĞI SU TAM ANLAMIYLA PETEKLERİNİZİ ISITAMAZ HALE GELİR. BU DURUMDA KOMBİNİZ BİR NEVİ BOŞA ELEKTRİK HARCAMIŞ OLUR VE BUNUN KARŞILIĞI FATURANIZA FAZLADAN ÜCRET OLARAK YANSIR. KENDİNİZE VE AİLENİZE HARCAYABİLECEĞİNİZ BİRİKİMİNİZ BU NEDENLE BOŞA HARCANMIŞ OLUR. KÜÇÜK BİR YATIRIMLA PETEKLERİNİZİ İLK HALİNDE OLDUĞU GİBİ TERTEMİZ YAPARAK HEM EVİNİZİ DAHA İYİ ISITIP HEMDE CEBİNİZİ KORUYABİLİRSİNİZ.

Müşterilerimizin Yorumları

Damadımın tavsiyesi üzerine evimin peteklerini temizletmeye karar verdim. İlk çağırdığım servis çok yüksek fiyatlar söyleyince Başoda Teknik ile görüştüm. Çok daha uygun bir fiyat alınca denemek istedim. Arkadaşlar sağolsunlar çok ilgilendiler ve hızlıca temizliği yaptılar. Geçen ay gelen faturalara göre daha az ödemeye başladım.
Kazım Köse
Kışın ısınma şikayetiyle daha önce klima servisi için çağırdığım Başoda Tekniği çağırdım. Kombiyi kontrol edip bir problem bulamadılar. Ancak sorun kombide değil peteklerde biriken kir ve pastan kaynaklıymış. İlk başta ev kirlenir endişesine kapılmıştım ancak Emre Bey'in temiz bir şekilde çalışması endişelerimi boşa çıkardı. Evde en ufak bir leke ve kir bırakmadan güzelce temizlediler. Kendilerine teşekkür ediyorum.
Melek Turfan
Manager
Bekarken kaldığım evde az fatura ödeyip iyi ısı alıyordum rağmen evlendiğim evimde durum tamamen farklıydı. Daha fazla fatura ödememe rağmen evim hiç ısınmıyordu. Durumun kombi markasından kaynaklığını düşünüp umursamadım ancak faturalar giderek artınca servis çağırmaya karar verdim. Başoda Teknik'ten gelen arkadaşlar hemen sorunun petekten kaynaklandığını anladılar. Petekler temizlendikten sonraki fark inanılmaz. Her yıl kışa girmeden bir kere temizletmeyi düşünüyorum.
Ali Bezirci
Support
  • HEMEN ARAYIN 0538 771 15 43

PETEKLERİNİZİ TEMİZLETMEK İSTİYOR MUSUNUZ?

Konum

Hanaybaşı mah. Binari sk.
Selçuklu / Konya

Çalışma Saatleri

8:00 - 22:00
Hafta İçi & Cumartesi

Telefon Numarası

Sabit: 0332 357 42 40
GSM: 0538 771 15 43

web tasarım · e-ticaret · sosyal medya · dijital reklamcılık